Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie

Parafia pw. św. Jozafata w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

 

1 % - DLA NATALII KONSTANTYNOWICZ 2017

  Nasza mała parafianka Gorzowa -Natalia, urodziła się w 2013 roku z chorobą Downa, wadą serca, niedrożnym przewodem pokarmowym i obniżonym napięciem mięśniowym. Od sierpnia 2015 r. oddycha przez rurkę tracheostomijną. Natalka ma pointubacyjne zwężenie krtani (IV stopnia) w części podgłośniowej, co oznacza, że przez krtań nie przechodzi powietrze. Natalia została wstępnie zakwalifikowana do operacji, która odbędzie się w miesiącach letnich w Klinice Otolaryngologii w Poznaniu. Szanse na samodzielne oddychanie bez rurki lekarze szacują na 50 %.

Czytaj więcej...

7.01.2017 ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

 Święta Bożego Narodzenia rozpoczęły się w Gorzowie w Wigilię, 6 stycznia 2016 r., nabożeństwem - Wielkie Poweczerie z Łytią, które odprawił proboszcz ks. Dariusz Hubiak.

 We wszystkie dni świąt Bożego Narodzenia, na Nowy Rok oraz w Święto Objawienia Pańskiego  w świątyniach w Gorzowie, Skwierzynie i Strzelcach zgromadzili się grekokatolicy z Polski i Ukrainy dzieląc wspólnie radość w modlitwie oraz śpiewając wspaniałe ukraińskie kolędy.

 W Strzelcach Krajeńskich do wiernych zawitali kolędnicy-rodzina Państwa Martynyszyn z Warszawy, którzy rozweselili kolędami parafian podczas Świąt.

 

 

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE DLA OBYWATELI UKRAINY

Bezpłatne porady prawne dla obywateli Ukrainy

mecenasi: Oskar Hładki tel. 600 234 657

i Paweł Cierkoński tel. 691 213 331

środa, godz. 16.00-17.00

siedziba Związku Ukraińców w Polsce koło w Gorzowie

ul. Jagiełły 15, 66-400 Gorzów Wielkopolski (I piętro)