Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie

Parafia pw. św. Jozafata w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

 

29.06.2014 ZAKOŃCZENIE SZKOLNEGO ROKU

W niedzielę 29 czerwca b.r. odbyło się zakończenie szkolnego roku nauczania greckokatolickiej religii i języka ukraińskiego. W każdą sobotę odbywały się zajęcia Zakonu Bożego i ojczystego języka. Dzieci uczyły się pieśni i wierszy, przygotowywały koncerty.

Na zakończenie nauczania katechezy ks. Dariusz Hubiak wręczył dzieciom świadectwa oraz podarował Modlitewniki dla dzieci.Nauczycielka języka ukraińskiego Irena Boruszczak-Hubiak wręczyła świadectwa nauczania języka ukraińskiego oraz przepiękne prezenty, które dzieci otrzymały od Ambasady Ukrainy w Warszawie. Wszystkie dzieci, które uczą się języka ukraińskiego oraz przedszkolaki, biorące aktywny udział w koncertach otrzymały słodycze również sprezentowane przez Ambasadę Ukrainy w Warszawie.

Specjalną nagrodę dostał Andrzej Pecuch, przedszkolak, który pięknie deklamował wiersze na koncertach. Ksiądz Dariusz wręczył także nagrodę Natalii Świątkowskiej, która zdobyła I miejsce w plastycznym konkursie na wykonanie Bożonarodzeniowej kartki.