У п’ятницю 21 червня 2024 року учні нашої парафії разом зі своїми батьками молитовно відсвяткували завершення навчального та катехетичного року 2023/2024. О годині 16:00 була звершена подячна Літургія ,яку очолив о. Олег на якій він подякував учням та батькам за плідний рік та участь в уроках з української мови та релігії. Після Літургії відбулась зустріч на спільну вечерю. Отці вручили всім учням Посвідчення про завершення навчального року та подарунки. Також о. Івана від себе та всіх парафіян подякував всім за співпрацю, та активну участь в парафіяльному житті, яка проявляється в активній участі нашої молоді в катехизації та заняттях з української мови. Також о. Іван подякував пані Олі Беркиті за проведення уроків з української мови та пані Оксані Гукаль за проведення уроків української мови для молодшої групи у першому семестрі. Бажаємо всім нашим учням добрих та Богом благословенних канікул. Щоб всі набралися вдосталь сил та з початку наступного року могли почати здобувати знання з новою наполегливістю та наснагою.
ЗАКІНЬЧЕННЯ НАВЧАЛНОГО РОКУ 2023/2024
Poprzedni artykułПРОЩА ПЕРЕМИСЬКО-ВАРШАВСЬКОЇ МИТРОПОЛІЇ
Następny artykuł Вшанивання пам’яті о. Дарія Губ’яка
Następny artykuł Вшанивання пам’яті о. Дарія Губ’яка








